the devil within rpg;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the devil within rpg;

the devil within rpg;
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в Чикаго! Ветровитият град е на ръба на война с всички средства между пет семейства на чудовища и търсещ отмъщение полицай. -------
HELLO, LOVE;
it's been a while.
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale FhYzTey
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NEW POSTS
see trought darkness.
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale 8KNAYV7
Latest topics
» Промяна на името/лика на героя.
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyВто Ное 11, 2014 9:29 am by Alison

» Sophia Dreamstone
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyНед Ное 09, 2014 11:00 am by wolfeee

» Станете наши приятели
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyВто Авг 19, 2014 10:54 pm by taylor.

» Търся си някой за gif
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyПет Юни 27, 2014 11:27 pm by taylor.

» Търся си някой за рп
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyСъб Юни 21, 2014 1:11 am by Саманта Такър

» Нуждая се от...
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyЧет Юни 19, 2014 11:57 am by Саманта Такър

»  Alison
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyВто Юни 17, 2014 2:53 am by ▲.Augustin

» Да броим до 1000
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

» bloodlines;;spam
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

TOP 10
You can be the best.
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale KL3OdOq
Top posters
▲.Augustin
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Nathaniel Whitmore
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Daniel Cohen
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Rose Augustin
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
▲.Dominic
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
.alexandra
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Jason Dierden
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Valeria Dierden;;
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Davina
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
Aaliyah Dierden.
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_lcapDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_voting_barDon’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale I_vote_rcap 
HELLO, HELLO,
Anybody out there?
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Uh05yQm
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 37, на Вто Окт 26, 2021 11:16 pm
▲.Augustin
administrator; creator;
▲.Nathaniel
administrator;

 

 Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Evelyn Herondale

Evelyn Herondale


Брой мнения : 141
Join date : 19.05.2014
Age : 27

Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Empty
ПисанеЗаглавие: Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale   Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyПон Май 19, 2014 1:06 pm

Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Tumblr_mkusds1lf31qcpft9o1_500
| Name:Evelyn Herondale | Age:20 | Race: Hunter | FC: Zoey Deutch|

/Преди 15 години/
Роуз гледаше как майка й отново опакова багажа си,за да замине отново.Никога не оставаше повече от 2 дена.Макар че малката Роуз не познаваше добре майка си,тъй като я виждаше прекалено рядко...всеки път,когато тя си тръгва на нея й става тъжно и й се иска да може да я убеди да остане, но знаеше, че тези опити никога няма да доведат до желания ефект, затова се бе научила да опитва и да не възлага големи надежди,защото единственото,което ще получи е разочарование.Познаваше по-добре бавачките си,които се задържаха най-много по седмица. Тъй като Роуз успяваше да ги подлуди много бързо.Искаше да привлече по някакъв начин вниманието на майка си и да види,че дъщеря й има нужда от нея,но така й не получи това внимание.Майка й винаги се е държала с нея като с нищожество, никога не показвала майчина обич към нея. Всъщност Роуз мисли,че майка й не е способна на подобни чувства или каквито й да е, от лицето й се излъчваше нищо друго освен безразличие и студенина.
-Пак заминаваш? - в гласа на Роуз се долавяше разочарование,което се опитваше да прикрие,но как може едно 5 годишно момиченце да прикрие чувствата си от заминаването на майка й.
-Роузмари!Колко пъти трябва да ти обяснявам?Не мога да остана.А явно от уроците не си научила нищо.Ако искаш да станеш добър ловец не трябва да издаваш емоциите си,каквито и да са те.
Малкото момиченце се опита да разчете по изражението на майка си какво си мисли,но беше напразно.
-Това ли правиш ти?Прикриваш чувствата си?И аз мога се уча, вече съм напреднала.Искаш ли да видиш? - по лицето на Роуз се появи усмивка.
-Не сега.Нямам време за това.Всеки момент ще пристигне новата бавачка,постарай се да не я изгониш и нея, защото накрая ще те дам в някой дом и няма да имам този проблем.
Роуз не каза нищо повече, усещаше по-голяма болка от всякога.Знаеше,че не трябва да подхваща тази тема,но просто не можа да устои.След две минути,които за малката се сториха като векове се появи новата бавачка, която й се стори приятна,което не се бе случвало досега.
-Роуз,това е Хелена,тя ще се грижи за теб,докато ме няма.Постарай се този път да бъдеш мила. -думите й не съдържаха това предупреждение,което издаваше гласът й.

Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Tumblr_n0nn52RuZC1sx948ro7_250 Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Tumblr_n0nn52RuZC1sx948ro1_250
/Преди по-малко от година/
Роуз вече бе станала перфектния ловец.И макар да бе направила всичко,за да впечатли майка си не се получи,а й вече не се й опитваше. Вече 5 години не е виждала майка си. Чудеше се дали,ако майка й я видеше щеше да я познае, едва ли. Но това вече не беше важно. През всичките години бе тренирана от много и различни учители, бе научила достатъчно, за да победи майка си. Също така бе изучила и почти всичко за повечето същества, които има. Така че бе подготвена за всичко. А някогашната й бавачка сега бе най-добрата й приятелка.Да,странно.Но пък не изглежда като сбръчкана бабичка,всъщност все едно е на възрастта на Роуз. Беше разбрала,че е паднал ангел и това не й пречеше.Може би е странно ловец да има най-добра приятелка паднал ангел,който също така й е бил бавачка,но не й за нея. Двете прекарваха почти всяко свободно време заедно. Но сега имаха огромен проблем,който трябваше да решат. Някой искаше да убие Хелена, по незнайни причини, а Роуз нямаше да позволи това да стане, знаеше,че трябва да я предпази на всяка цена.А и все пак майка й й помогна за нещо, научи я как да се защитава,дори да убива, превърна я в оръжие без чувства, единственото й слабо място бе самата Хелена.
-Аз ще им отвлека вниманието, а ти бягай колкото можеш по-бързо навън.Не се обръщай каквото й да стана.Отиди до колата и ако не дойда до 2 минути тръгвай и отиди някъде,където никой не може да те намери.
Хелена искаше да възрази,но по изражението на Роуз разбра,че по-добре да тръгва,тъй като щяха да изгубят ценно време,в което можеха да се измъкнат и двете. Пък и й двете знаеха,че ще успее. Не можеха да видят хубаво преследвачите си, тъй като беше прекалено тъмно, но Роуз можеш да ги забави. Направи експлозия в кухнята,която им препречваше пътя, като по този начин се намираха като в капан.
-Казах ти. - бяха единствените думи,които произнесе и двете потеглиха. Не знаеха накъде са се запътили, но нямаше и значение,единственото важно нещо бе двете да избягат, което още не бяха успяли да направят,тъй като имаше възможност да ги открият.И точно,когато Роуз си го помисли видя, че череп джип със затъмнени прозорци ги следва.
-Хелена,те идват.По-бързо! -в гласа й не се долавяше страх,вече почти бе усъвършенствала безчувствеността на майка си.Макар и да не й харесваше по много неща приличаше на нея. Най-накрая успяха да им се измъкнат,което поне малко успокои и двете.
-Бяхме на кос... - не можа да довърши,тъй като изведнъж усети как вътрешностите й се преобръщат,а когато погледна напред успя да види, че колата се преобръща.Макар че в първия момент си помисли, че си въобразява, тъй като навън бе доста тъмно и едвам се различаваха очертанията на каквото й да е.
Когато Роуз дойде в съзнание успя единствено да усети болка,която се разпространяваше по цялото й тяло.Не можеше да помръдне.Виждаше единствено ръката си,която бе окъпана от собствената й кръв,както й усещаше металическия й вкус в устата си.
-Хелена... - успя да продума,докато се давеше в кръвта си.Хелена бе извън колата и се опитваше да достигне Роуз.
След една дълга минута младият ловец успя отново да фокусира поглед върху приятелка си.
-Всичко е наред,спасявай се.Аз съм добре. -преглътна като се опитваше да спре сълзите си,които напираха в очите й,но не успя и една се стече по бузата й.
-Бягай,бяг.... - не можа да довърши,не бе достатъчно силна.Силите й намаляваха с всяка изминала секунда.Иронично.Явно накрая майка й бе правя.Тя не бе достатъчно силна,защото ако беше сега щеше да успее да се пребори, но тя се бори колкото можа и накрая просто се отказа и затвори очи.

Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Tumblr_n5lnawJXlZ1tqimtto1_500
/На другия ден/
Роуз отвори бавно очи,трябваха й няколко секунди,за да успее да фокусира погледа си и да различи различните предмети. Трябваха й няколко минути,за да си спомни последните случки и да се съвземе след болката,която отново я връхлетя. Не знаеше дали е умряла и вече е в Рая или пък може и да е в Ада,може ли да знае човек.Но всичко си й изглеждаше нормално.Вдигна ръката си,но тя беше добре,нямаше дори драскотина. Може ли всичко да е било просто кошмар?Но тези мисли бяха заменени от нещо друго,усети разтревожени чувства, но знаеше,че не са нейните, сякаш беше в тялото на някой друг,а тогава чу и чужди мисли в главата си.Какво се случваше?Роуз веднага разбра,че това би трябвало да е Хелена.Усети щастие,което изпълни тялото й,но отново не бяха нейните чувства.А в следнащия миг усети остра болка в главата си,когато отвори очи виждаше себе си.А единствената мисъл,която мина през ума й бе,че сънува,нямаше друго обяснение.Гледаше себе си,как лежи на леглото и изненадата и уплахата,които се изписаха по лицето й от изненада.
-Колко се радвам,че си добре. -Хелена я прегърна и в този момент сякаш всичко си бе,както преди.Виждаше през собствените си очи.И си помисли,че може би си е въобразила.
-Какво стана?
Естествено Роуз веднага трябваше да попита,не можеше да си почива и да знае,че ги преследват и да я разяждат въпроси отвътре относно случилото се.Хелена й разказа всичко,как е изгубила контрол над волана и я е спасила с дарбата си Дух,която притежава и всичко друго.
-Съживила си ме? -Роуз бе озадачена,втрештена и всяка друга дума,която можеше да опише как се чувства в момента.
-Но...но ти как разбра? -объркването й стана още по-голямо.
-Нали току-що ми каза?
След това двете разбраха,че Роуз е целуната от сянката.Много рядко явление.Целунат от сянката е човек,който е умрял,но е бил върнат от някой,който притежава елемента Дух.По този начин се изгражда връзка между тях.И целунатият от сянката може да усеща чувствата на този,който го е спасил,да чува мислите му и когато изпитва силни емоции:гняв,радост и т.н. може да вижда през очите му.

Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Tumblr_n0nn52RuZC1sx948ro5_250 Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Tumblr_n0nn52RuZC1sx948ro8_250
Допълнителна информация:
~Никога не е срещала баща си.
~Тя се преражда и винаги умира на 20 години,но не го знае.
~Сменя името си на Евелин Херондейл.
Върнете се в началото Go down
Nathaniel Whitmore
Admin
Nathaniel Whitmore


Брой мнения : 1232
Join date : 22.01.2014

Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale   Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale EmptyПон Май 19, 2014 1:09 pm

Хубав герой.Одобрена, добре дошла.
Върнете се в началото Go down
 
Don’t worry, little dhampir. You might be surrounded by clouds, but you’ll always be like sunshine to me. - Evelyn Herondale
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» little miss sunshine

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the devil within rpg; :: start play; :: - let the game begin;-
Идете на: