the devil within rpg;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the devil within rpg;

the devil within rpg;
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в Чикаго! Ветровитият град е на ръба на война с всички средства между пет семейства на чудовища и търсещ отмъщение полицай. -------
HELLO, LOVE;
it's been a while.
My mother told me I had a chameleon soul; FhYzTey
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NEW POSTS
see trought darkness.
My mother told me I had a chameleon soul; 8KNAYV7
Latest topics
» Промяна на името/лика на героя.
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyВто Ное 11, 2014 9:29 am by Alison

» Sophia Dreamstone
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyНед Ное 09, 2014 11:00 am by wolfeee

» Станете наши приятели
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyВто Авг 19, 2014 10:54 pm by taylor.

» Търся си някой за gif
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyПет Юни 27, 2014 11:27 pm by taylor.

» Търся си някой за рп
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСъб Юни 21, 2014 1:11 am by Саманта Такър

» Нуждая се от...
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyЧет Юни 19, 2014 11:57 am by Саманта Такър

»  Alison
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyВто Юни 17, 2014 2:53 am by ▲.Augustin

» Да броим до 1000
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

» bloodlines;;spam
My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

TOP 10
You can be the best.
My mother told me I had a chameleon soul; KL3OdOq
Top posters
▲.Augustin
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Nathaniel Whitmore
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Daniel Cohen
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Rose Augustin
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
▲.Dominic
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
.alexandra
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Jason Dierden
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Valeria Dierden;;
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Davina
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
Aaliyah Dierden.
My mother told me I had a chameleon soul; I_vote_lcapMy mother told me I had a chameleon soul; I_voting_barMy mother told me I had a chameleon soul; I_vote_rcap 
HELLO, HELLO,
Anybody out there?
My mother told me I had a chameleon soul; Uh05yQm
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 37, на Вто Окт 26, 2021 11:16 pm
▲.Augustin
administrator; creator;
▲.Nathaniel
administrator;

 

 My mother told me I had a chameleon soul;

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
-mikey

-mikey


Брой мнения : 2
Join date : 10.05.2014

My mother told me I had a chameleon soul; Empty
ПисанеЗаглавие: My mother told me I had a chameleon soul;   My mother told me I had a chameleon soul; EmptyСъб Май 10, 2014 2:17 pm

colours and carousels.


|Mikey Augustin|18|human with gif|FC:Cameron Monaghan|


Не си казваше истинската фамилия, защото, когато я кажеше неприятностите идваха ,като с магическа пръчка. За това си бе измислил Хармон.



-Мога ли да стана нормален? – мъжки глас заговори.
-Може би. Ако се отдадеш изцяло на Бог. –обади се друг мъжки глас, но малко по-дрезгав. По принцип Мики въобще не вярваше в Бог. Не можеше да вярва в някого или нещо ,за което няма никакви доказателства за съществуването му.
- Бог няма да помогне. Той не съществува. - промърмори. Лежеше на адски удобен диван с много пухени възглавници в различни цветове. Не трябва ли всичко да е в един цвят, запита се. Явно този психолог е някаква арт натура. Въпреки ,че не беше облечен, като за този стил. Беше с бяла риза и черен панталон. Изглеждаше по скоро ,като бизнесмен ,а не като психолог. Да не забравяме ,че беше адски секси за човек чиято работа е да изслушва луди. Особено така ,както бе разкопчал първите три копчета на ризата си и се показваха няколко косъмчета от мускулестите му гърдите. Явно нарочно си бе избрал по-тясна риза за да му се виждат страхотните мускули. Мики се опитваше да не гледа много в него, защото щом погледнеше веднага загубваше ума и дума.
- Защо мислиш така? В библията пише... – и така започна да изнася лекцията си-както винаги- защо трябва да вярваме в Бог. Хармор не го слушаше. Никога не го слушаше, когато започнеше да говори за това. Ако не можеше да му даде някакви съществени доказателства-а той не можеше- защо по дяволите трябваше да изнася тази лекция?! Момчето затвори очи. Започна да мисли? Защо трябваше да е такъв? Ако съществуваше Бог наистина, защо е избрал точно той да е гей?  Последното му заключение беше, че живота е шибан –както винаги-.
- Давид? Давид?- Усети ръката му на дясната си ръка да го разтърсва леко. Явно бе заспал. Кой ли не би заспал след тази тъпа лекция сигурно бе минал час, каза си.
- Да, да ,тук съм! – каза и потърка очите си с лявата ръка. Ръката на психолога така и не се махна, даже го гледаше малко странно. Давид не беше сигурен дали го гледа с любопитство или все едно....не. Не. Не можеше да е това. Гледаше го сякаш... искаше да го целуне или нещо такова. До колкото си спомняше психолога не беше споменавал сексуалната си ориентация. Не изглеждаше такъв. Даже изглеждаше съвсем нормален.
- Благодаря ,че ме изслуша. – каза с една от онези негови секси усмивки, които караха Мики да настръхва.
-Н-няма п-проблем- защо по дяволите трябваше да е толкова красив? Не можеше ли да е някой нормален психолог на около четиридесет години с очила и с не толкова секси мускули? Е, явно не.
-Очарователно е ,как като ме погледнеш започваш да заекваш. – така и не свали шибаната божествена усмивка от ангелското си лице. Мамка му, изруга на ум. Беше разбрал, а момчето се стараеше да не бъде толкова очевидно. Беше се провалил ,както винаги.  Изведнъж усети, как разстоянието между тях се скъсява. Опита се да каже "какво правиш", но себеше вцепенил. Вече усещаше дъхат му, който впрочем миришеше на мента. Беше перфектен. Милиметри деляха устните им. Мики искаше да ги опита. За него бяха, като вино, а той искаше да се напие. И тогава се случи.
Все едно някой му беше пробил черепа с пирон или му бяха били главата с чук. Е, беше някаква статуетка, но болката се равняваше на забития пирон в черепа.
Събуди се в болничното легло в болницата на града. Не помнеше почти нищо. Имаше само бели петна.
- Помощ. Помощ... – изведнъж група хора се ступаха около леглото. Шепнеха и колкото повече се доближаваха до леглото му толкова повече увеличаваха децибелите.
- Кои сте вие? - попита Мики. Коремът му започна да се преобръща от страх.
- Помощ. Помощ. – казаха го още няколко пъти и тогава започнаха да крещят.
Припадна от шока и ужаса и до ден днешен го преследват.
Important staff abaut him:
- striper; prostitute;;
- smoke and drink...a lot;;
- depressed;;
- sometimes he takes drugs and sell too;;
- don't care for anything;;




Върнете се в началото Go down
▲.Augustin
Admin
▲.Augustin


Брой мнения : 1578
Join date : 22.01.2014

My mother told me I had a chameleon soul; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My mother told me I had a chameleon soul;   My mother told me I had a chameleon soul; EmptyНед Май 11, 2014 2:46 am

Групата на Аугустин е временно затворена, защото е достигнала максималния брой членове. Избери си друга фамилия и си одобрен. Smile
Върнете се в началото Go down
https://thedevilwithin-rpg.bulgarianforum.net
-mikey

-mikey


Брой мнения : 2
Join date : 10.05.2014

My mother told me I had a chameleon soul; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My mother told me I had a chameleon soul;   My mother told me I had a chameleon soul; EmptyНед Май 11, 2014 11:13 am

тогава в other creatures Smile
и предлагам да пишете в разяснение на групите, колко човека остават в различните фамилии за да не се объркват потребителите, като мен примерно ;д Smile
Върнете се в началото Go down
▲.Augustin
Admin
▲.Augustin


Брой мнения : 1578
Join date : 22.01.2014

My mother told me I had a chameleon soul; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My mother told me I had a chameleon soul;   My mother told me I had a chameleon soul; EmptyНед Май 11, 2014 12:30 pm

Одобрен си, добре дошъл.
И да, ще ги запиша ;д
Върнете се в началото Go down
https://thedevilwithin-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





My mother told me I had a chameleon soul; Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My mother told me I had a chameleon soul;   My mother told me I had a chameleon soul; Empty

Върнете се в началото Go down
 
My mother told me I had a chameleon soul;
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» If I told you what I was, would you turn your back on me?And if I seem dangerous, would you be scared?I'm a monster, I've turned into monster... |three days ago|
» Come on, come on and see the attraction of the century ... A demon with a soul !
» Blue eyes, dark soul, don't forget that even the devil was once an angel. (Patch Brand)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the devil within rpg; :: start play; :: - let the game begin;-
Идете на: