the devil within rpg;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the devil within rpg;

the devil within rpg;
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в Чикаго! Ветровитият град е на ръба на война с всички средства между пет семейства на чудовища и търсещ отмъщение полицай. -------
HELLO, LOVE;
it's been a while.
what i am to you is not real. FhYzTey
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NEW POSTS
see trought darkness.
what i am to you is not real. 8KNAYV7
Latest topics
» Промяна на името/лика на героя.
what i am to you is not real. EmptyВто Ное 11, 2014 9:29 am by Alison

» Sophia Dreamstone
what i am to you is not real. EmptyНед Ное 09, 2014 11:00 am by wolfeee

» Станете наши приятели
what i am to you is not real. EmptyВто Авг 19, 2014 10:54 pm by taylor.

» Търся си някой за gif
what i am to you is not real. EmptyПет Юни 27, 2014 11:27 pm by taylor.

» Търся си някой за рп
what i am to you is not real. EmptyСъб Юни 21, 2014 1:11 am by Саманта Такър

» Нуждая се от...
what i am to you is not real. EmptyЧет Юни 19, 2014 11:57 am by Саманта Такър

»  Alison
what i am to you is not real. EmptyВто Юни 17, 2014 2:53 am by ▲.Augustin

» Да броим до 1000
what i am to you is not real. EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

» bloodlines;;spam
what i am to you is not real. EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

TOP 10
You can be the best.
what i am to you is not real. KL3OdOq
Top posters
▲.Augustin
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Nathaniel Whitmore
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Daniel Cohen
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Rose Augustin
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
▲.Dominic
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
.alexandra
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Jason Dierden
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Valeria Dierden;;
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Davina
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
Aaliyah Dierden.
what i am to you is not real. I_vote_lcapwhat i am to you is not real. I_voting_barwhat i am to you is not real. I_vote_rcap 
HELLO, HELLO,
Anybody out there?
what i am to you is not real. Uh05yQm
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 37, на Вто Окт 26, 2021 11:16 pm
▲.Augustin
administrator; creator;
▲.Nathaniel
administrator;

 

 what i am to you is not real.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
taylor.

taylor.


Брой мнения : 103
Join date : 26.04.2014

what i am to you is not real. Empty
ПисанеЗаглавие: what i am to you is not real.   what i am to you is not real. EmptyНед Апр 27, 2014 11:40 pm




taylor gray



тейлър грей | 20 | човек с дарба{хипноза}

Ръцете ми, целите обляни в аленочервена кръв, трепереха нервно. Не можех да контролирам съзнанието си, действах без да осъзнавам какво точно се случва. В миг звънът от метал, срещнал се с каменния под, ме извади от транса, в който бях изпаднала. Ножът издрънча проглушително върху цимента, а между каменните стени отекна ехо. Главата ми се въртеше на триста и шейсет градуса; опитвах се да се приземя, но не можех. В гърдите ми се надигаше някаква енергия, по-силна от мен самата, която съвсем скоро щеше да излезе наяве. Не знаех какво се случва с мен. Аз убих ли го? Почти съм сигурна, че го наръгах лично поне три пъти. Със. собствените. си. ръце. Погледнах още веднъж към дланите си.
Писък.
Писък.
Най-силният, проглушителен и изплашен вик, който вероятно никога няма да чуете. Стреснах се от собствения си глас, но това далеч не беше най-големият ми проблем в момента. Това не бях аз. Това не беше моят глас. Това не беше моята същност Само моето съзнание, заключено в този затвор, наречен тяло.

*месец по-късно*
Бягам от себе си, бягам от мислите си. Вече не знам коя съм наистина. Тази дарба ме плаши. Вярно е, че именно хипнозата ми спаси живота, защото онова копеле искаше да ме убие. Няма значение.
Имам чувството, че умирам по малко всеки изминал ден. Не знам как да контролирам тази способност. Прокълната ли съм? Мамка му! Ако можех, щях да се откажа, щях да прехвърля шибаната дарба на някой друг. Дарба? Проклятие по-скоро. Чувам мислите на хората. Карам ги да правя неща, които не искам. През цялото време. Вече не усещам своите собствени. Сякаш мозъкът ми е сборен пункт на всяко живо създание в окръг от километър.
Не ме е страх.
Просто искам всичко това да свърши. Останах сам сама на този свят, нямам никого. Никого. След смъртта на майка ми, баща ми се пропи. Цялата тази история с телепатията ми повлия външно и вътрешно, започнах да се държа различно, да мисля различно, да говоря различно. Понякога, просто от нищото, започвам да викам по време на вечеря, прогонвайки чуждите гласове от мозъка си. Баща ми ме помисли за психично болна. Не бях желана повече в тази къща. И по-добре, и без това дупката едвам побираше двама души. Махнах се от там, взех си багажите и заминах. Накъде? Където ме отвее вятъра. Това няма особено голямо значение.
Бягам, бягам, продължавам да бягам.
А гласовете все толкова упорито ме преследват.
Мамка му.




Последната промяна е направена от taylor. на Сря Апр 30, 2014 12:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
▲.Augustin
Admin
▲.Augustin


Брой мнения : 1578
Join date : 22.01.2014

what i am to you is not real. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: what i am to you is not real.   what i am to you is not real. EmptyНед Апр 27, 2014 11:48 pm

Одобрена си, добре дошла. Smile
ПС; Дарбите в семейството се проявяват след като проклятието е премахнато, а още се работи по този въпрос хддд
Върнете се в началото Go down
https://thedevilwithin-rpg.bulgarianforum.net
 
what i am to you is not real.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the devil within rpg; :: archives; :: - character archive;-
Идете на: