the devil within rpg;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the devil within rpg;

the devil within rpg;
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в Чикаго! Ветровитият град е на ръба на война с всички средства между пет семейства на чудовища и търсещ отмъщение полицай. -------
HELLO, LOVE;
it's been a while.
Rosaline Augustin FhYzTey
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NEW POSTS
see trought darkness.
Rosaline Augustin 8KNAYV7
Latest topics
» Промяна на името/лика на героя.
Rosaline Augustin EmptyВто Ное 11, 2014 9:29 am by Alison

» Sophia Dreamstone
Rosaline Augustin EmptyНед Ное 09, 2014 11:00 am by wolfeee

» Станете наши приятели
Rosaline Augustin EmptyВто Авг 19, 2014 10:54 pm by taylor.

» Търся си някой за gif
Rosaline Augustin EmptyПет Юни 27, 2014 11:27 pm by taylor.

» Търся си някой за рп
Rosaline Augustin EmptyСъб Юни 21, 2014 1:11 am by Саманта Такър

» Нуждая се от...
Rosaline Augustin EmptyЧет Юни 19, 2014 11:57 am by Саманта Такър

»  Alison
Rosaline Augustin EmptyВто Юни 17, 2014 2:53 am by ▲.Augustin

» Да броим до 1000
Rosaline Augustin EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

» bloodlines;;spam
Rosaline Augustin EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

TOP 10
You can be the best.
Rosaline Augustin KL3OdOq
Top posters
▲.Augustin
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Nathaniel Whitmore
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Daniel Cohen
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Rose Augustin
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
▲.Dominic
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
.alexandra
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Jason Dierden
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Valeria Dierden;;
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Davina
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
Aaliyah Dierden.
Rosaline Augustin I_vote_lcapRosaline Augustin I_voting_barRosaline Augustin I_vote_rcap 
HELLO, HELLO,
Anybody out there?
Rosaline Augustin Uh05yQm
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 37, на Вто Окт 26, 2021 11:16 pm
▲.Augustin
administrator; creator;
▲.Nathaniel
administrator;

 

 Rosaline Augustin

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rose Augustin

Rose Augustin


Брой мнения : 1058
Join date : 21.04.2014

Rosaline Augustin Empty
ПисанеЗаглавие: Rosaline Augustin   Rosaline Augustin EmptyПет Апр 25, 2014 8:04 am


Rosaline Augustin Tumblr_mzxannEy431regz06o3_500

Име:Роузалин Августин
Години:21
От:Августин
Лик:Нина Добрев

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Вивиан с нетърпение очакваше положителния му отговор и най-накрая да изчезне от полизрението и.Все пак беше човек,а никой не получаваше толкова много пари ей така даром. Според Вивиан предложението и беше веднъж в живота и отчаяно се надяваше Ейдриън да се съгласи.Но остана изненадана и адски разочарована.Думите,които започнаха да излизат от устата му една след друга все повече и повече започваха да и лазят по нервите.За какъв се имаше?Бебчо?Кльощав задник?Не бил лесен за подкупване?Я стига!Колко повече пари искаше?Не му ли стигаха тези пари,явно е бил много по-алчен,отколкото Вивиан си беше мислила.
Щом се приближи толкова близко до нея за един единствен миг дъхът и секна.Погледът и се премрежи,а краката и сякаш се подкосиха.Докато говореше,блондинката успя да усети мириса на кожата и дъха му.Начина по,който устните му се движеха докато изговаряше всяка една дума,накара Вивиан да пожелае да докосне устните си с неговите,колкото да се убеди,че наистина ще са толкова вкусни,колкото си представяше в момента!Но какви си ги мислеше?Тя не можеше да го понася,а си мислеше да го целуне.Хубаво,че Моро се отдръпна от нея иначе Франческа можеше да направи нещо много,много глупаво!Прочисти гърлото си и вирна нос гордо и наперено и каза.
-Ти работиш за баща ми,а аз съм негова дъщеря,което миличък мой ще рече,че аз също съм ти шефка и ще правиш това,което ти казвам.Заплашваш ме,че ще играем мръсно?Давай,но това тук е моя територия.Няколко думи на баща ми и ще изхвърчиш от тук,като мръсно псе и няма да получиш дори и стотинка!Лично мога да се погрижа за това!-мразеше някой да я заплашва и то особено някой надут пуяк,като този мъж пред нея.За какъв се имаше?Та той беше един прост работник в тази къща и нямаше никакво право да и говори по този начин!
-Само ти си мислиш,че не си лесен.Всеки мъж е такъв,особено пред мен.-подсмихна се и този път тя беше тази,която се доближи до него и се заигра с вратовръзката му,като сините и мили очи се бяха вдигнали към него и го гледаха мило и нежно.Пръстите и се разхождаха нагоре надолу по черния плат,а от време на време се докосваше и до ленената риза,през която можеше да усети дори и мекотата на кожата му.Този път господин Моро се беше объркал и то много сериозно.Франческа не знаеше на колко други такива места е работил,но блондинката щеше да се погрижи да не иска да погледне работата си повече.Отдалечи се от него,оправи косата си и се усмихна чаровно.
-Щом,като ти се върви след кльощавия ми задник,нека ти обясня какво ще правим днес!Ще ме закараш до мола и ще обикаляш с мен из всеки магазин.И да носенето на торбите е включено в заплатата ти.След това ще отидем у една приятелка,където има купон … само момичета.Ще стоиш от страни,ще ме наблюдаваш,както баща ми ти нареди и когато реша,че искам да си тръгна от там ще ме чакаш в колата и след това ще ме закараш където аз ти кажа.Имам една доста важна среща с един наистина чаровен господин.А сега ще ме изчакаш да се облека и можем да тръгваме!-усмихна се очарователно,като белите и зъби се бяха показали,както и трапчинките от двете страни на лицето и.Тръгна напред и щом стигна до вратата на офиса на баща си се обърна отново към Ейдриън и каза.
-Имах доста изгодно предложение за теб,но ти го отказа.Съжалявам,вече няма връщане назад!-смигна му и излезе от стаята,като тръгна към нейната собствена.Отвори вратата и се насочи право към гардероба си.Отвори го и тогава и хрумна нещо.Махна цялото си бельо и избра бял потник тип туника и къси бели панталонки,които описваха изключително добре „кльощавия”и задник.Взе малката си бяла чантичка,като пъхна вътре дебитните си карти заедно с телефона си и тръгна да излиза.Щом отвори входната врата сложи слънчевите си очила и нарочно се обърна с гръб към колата,в която беше Моро,уж ,за да оправи косата си,която се вееше непокорно заради лекия вятър,който се беше появил.Качи се колата и погледна право напред,като на лицето и стоеше усмивка на видно задоволство.От близко си личеше,че синеочката не носеше бикини или сутиен,но отдалече никой нищо не можеше да забележи дори и да иска.Просто късите и панталонки бяха впити в тялото и и винаги се забелязваше онази тънка лентичка на прашките и,а сега тя липсваше!Всичко това разбира се беше направо с цел и всеки можеше да се досети каква е тя.Франческа знаеше,че и Ейдриън го беше забелязал.Знаеше как да накара един мъж да и лази в краката и определено щеше да направи същото с Моро.
Върнете се в началото Go down
▲.Augustin
Admin
▲.Augustin


Брой мнения : 1578
Join date : 22.01.2014

Rosaline Augustin Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rosaline Augustin   Rosaline Augustin EmptyПет Апр 25, 2014 8:05 am

welcome :3
Върнете се в началото Go down
https://thedevilwithin-rpg.bulgarianforum.net
 
Rosaline Augustin
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the devil within rpg; :: archives; :: - character archive;-
Идете на: