the devil within rpg;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the devil within rpg;

the devil within rpg;
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в Чикаго! Ветровитият град е на ръба на война с всички средства между пет семейства на чудовища и търсещ отмъщение полицай. -------
HELLO, LOVE;
it's been a while.
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] FhYzTey
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NEW POSTS
see trought darkness.
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] 8KNAYV7
Latest topics
» Промяна на името/лика на героя.
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyВто Ное 11, 2014 9:29 am by Alison

» Sophia Dreamstone
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyНед Ное 09, 2014 11:00 am by wolfeee

» Станете наши приятели
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyВто Авг 19, 2014 10:54 pm by taylor.

» Търся си някой за gif
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyПет Юни 27, 2014 11:27 pm by taylor.

» Търся си някой за рп
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyСъб Юни 21, 2014 1:11 am by Саманта Такър

» Нуждая се от...
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyЧет Юни 19, 2014 11:57 am by Саманта Такър

»  Alison
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyВто Юни 17, 2014 2:53 am by ▲.Augustin

» Да броим до 1000
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

» bloodlines;;spam
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyСъб Юни 14, 2014 12:12 pm by Саманта Такър

TOP 10
You can be the best.
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] KL3OdOq
Top posters
▲.Augustin
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Nathaniel Whitmore
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Daniel Cohen
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Rose Augustin
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
▲.Dominic
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
.alexandra
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Jason Dierden
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Valeria Dierden;;
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Davina
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
Aaliyah Dierden.
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_lcapso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_voting_barso let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] I_vote_rcap 
HELLO, HELLO,
Anybody out there?
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Uh05yQm
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 37, на Вто Окт 26, 2021 11:16 pm
▲.Augustin
administrator; creator;
▲.Nathaniel
administrator;

 

 so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Effie;

Effie;


Брой мнения : 51
Join date : 24.04.2014

so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Empty
ПисанеЗаглавие: so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ]   so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyПет Апр 25, 2014 7:10 am

so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Large
- lucy hale -

- Джули МакГуин? – попита ниска жена със закръглена фигура и присви очи срещу списъка с имена в ръцете си. Тъмнокосото момиче в ъгъла вдигна глава и я погледна, усмихвайки се нервно на жалкия опит на жената да произнесе фамилията, фалшивата ѝ фамилия.
- Джули МакГуейн. – каза тихо, пристъпвайки към открехната врата на лекарския кабинет. Тялото ѝ отказваше да я слуша и тя трудно укротяваше нервните конвулсии в мускулите си. Зад бялата врата я посрещна уютен кабинет с кремави стени и бели шкафове. По стените висяха няколко рекламни плаката на сиропи за кашлица или превантивни ваксини. Зад бюрото стоеше млад мъж, попълващ един от онези жълти картони, който вдигна глава, щом шумът от токовете на обувките ѝ отекна заедно с хлопването на вратата.
- Седнете, моля.. – мъжът посочи стола срещу себе си и размести картоните пред себе си. – Госпожица МакГуин?
Защо всички трябваше да бъркат тази фамилия?
- Наричайте ме Джули. – каза с усмивка и за момент притеснението като че ли я поотпусна леко. Няколко пъти успя да си поеме въздух преди сърцето ѝ отново да се свие и затупти като на уловена в кафез птичка. Мъжът разглеждаше картонът с оплакванията ѝ и тя вече знаеше каква бе поставената в него диагноза. Нищо фатално. Просто една дълга дума, която свързваше с твърде много болка.
Брюнетката затвори очи, игнорирайки настоящата обстановка и се върна около месец и половина назад.

Офелия Рокфелер. Това бе името ѝ. Г-н Рокфелер бе нейният баща и всъщност единствената фигура в живота ѝ. Леглото му се топлеше от момичета без имена и нито една от тях не бе имала щастието, желанието или честта да бъде нейна майка, докато малката растеше под грижите на жени с отвратителни навици. Такава бе съдбата на мафиотските деца. Съществена част от живота си малката бе прекарала в Италия, където почвата бе благоприятна за развитието на незаконната дейност, с която г-н Рокфелер издържаше и двама им. Тя никога не разбра откъде бе тръгнал и как бе затънал в бизнеса с наркотични вещества и проституция. Телосложението му подсказваше за стабилна физическа подготовка, но никога не бе чувала да го свързват с турнирите по бокс или борба, така че предполагаше, че дори тази дейност не фигурираше като законна. Наричаше го „татко“, а за всички друго той бе г-н Рокфелер, така че дори името му не бе в състояние да назове. В един момент в спомените ѝ присъстваха само лица, но не и имена, така че г-н Рокфелер вече не бе единствения.
Помнеше жена с коса с цвят на какао, която веднъж пожела да говори с г-н Рокфелер. Два часа по-късно си тръгна с насълзени очи, а пред тези два часа виковете ѝ се чуваха отвъд кабинета на г-н Рокфелер. Жената повтаряше, че иска дъщеря си обратно, визирайки Ефи, както я наричаха. Тогава разбра, че е осиновена, но не попита за майка си и защо г-н Рокфелер я бе отпратил. Той не обичаше, когато му задаваха въпроси и особено го дразнеше проявата на независимост от страна на нежния пол. Ефи бе неговата малка принцеса, за която би направил всичко. Г-н Рокфелер дори подреждаше живота ѝ в аванс, отбирайки само най-доброто, включително и в личен план. От седемнайсетгодишна излизаше с Леон Бианчи. Възпитано момче с връзки, което за известно време я привличаше, но по-късно в живота ѝ се появи той. Не назоваваше името му дори в спомените си, защото ѝ бе казано да го забрави, ако желаеше той да остане жив. Връзката им бе кратка. Любовта им бе сладка и наивна. Той я предизвикаше, караше я да бъде уверена и сама да прави своите избори, а не да очаква всичко на готово. Споменът я караше да се усмихва, но рядко запазваше тази усмивка.
- Еф! – гласът му; този мелодичен тембър, който надвикваше музиката в имението. Охраната вървеше по петите му и опитваше да го изхвърли. Тя застина в скута и прегръдките на Леон, когато той връхлетя в кабинета на г-н Рокфелер. – Не си длъжна да стоиш на това място. Ела с мен! Можем да подредим живота си заедно.
Погледът на г-н Рокфелер огледа първо него, а след това и нея. Погледът му бе настоятелен и тя знаеше какво искаше от нея този път. Не искаше да се стига до тук. Прехапа нервно устни и очите ѝ се насълзиха.
- Няма какво да подреждаме. Аз.. Аз не съм бременна. Няма да бъдеш баща. Направих аборт.
Лъжа. Лъжа. Лъжа. Лъжеше себе си, че не го обича, лъжеше баща си, че бе похарчила правите за аборт, а не за да затвори устата на лекарите и лъжеше него, че между тях нямаше нищо повече от хубави спомени.

Сега се усмихваше, докато се прибираше с метрото след посещението при лекаря. Усмивката ѝ бе фалшива, защото не можеше да бъде щастлива. Нещо в механизма на щастието при нея бе повредено и не можеше да бъде поправено, но пък поне бе добра актриса. Нали все пак се измъкна от лапите на г-н Рокфелер?

▴ Майка ѝ я изоставя, тъй като е твърде млада, за да се грижи за нея, но след това прави неуспешен опит да си я върне, поради това и Офелия няма представа каква е, нито че принадлежи към семейство Диерден.
▴ Ефи е китсуне; както става ясно от горното уточнение обаче тя не знае за това.
▴ Преследвана е от г-н Рокфелер, който приема за свой баща и който я е осиновил, тъй като той все още има желание да устрои живота ѝ, въпреки че тя не харесва живота, който е избрал за нея.
▴ Бременна е след кратката афера с първата ѝ истинска любов, на когото е принудена да каже, че е направила аборт, както и че никога не го е обичала реално.
▴ В момента се занимава с музика като опитва да не привлича внимание, тъй като се страхува да не я открият и върнат обратно в Италия.
Ще може ли само да ми промените името на Effie;?
Върнете се в началото Go down
Nathaniel Whitmore
Admin
Nathaniel Whitmore


Брой мнения : 1232
Join date : 22.01.2014

so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ]   so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyПет Апр 25, 2014 7:19 am

Одобрена си, добре дошла.
Как искаш, да бъдеш част от групата на Дайърдън или няма да я обвързваш с тях?
Върнете се в началото Go down
Effie;

Effie;


Брой мнения : 51
Join date : 24.04.2014

so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ]   so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] EmptyПет Апр 25, 2014 7:30 am

Нека бъде към тях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ]   so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ] Empty

Върнете се в началото Go down
 
so let me fall if i must fall; [ Ophelia 'Effie' Rockfeller ]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чикаго - преди месец/ Holand&Effie;
» We thought that we were just humans. /Преди три седмици, когато Али се премести в Чикаго/Effie и Alexa/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the devil within rpg; :: archives; :: - character archive;-
Идете на: